معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل امور مالیاتی استان تاکید کرد
مهم‌ترین سرمایه نظام مالیاتی، نیروی انسانی سازمان است
چاپ مطلب

جناب امیریمعاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل امور مالیاتی استان چهارمحال و بختیاری مهم‌ترین سرمایه نظام مالیاتی را نیروی انسانی سازمان دانست.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان، آیت الله امیری با اشاره به اینکه موفقیت هر سازمان در راه دستیابی به اهداف سازمانی درگرو استفاده کارآمد از منابع مالی، سرمایه‌های فیزیکی و مهم‌تر از همه، مدیریت منابع انسانی است گفت: مهم‌ترین وظیفه معاونت توسعه فراهم نمودن شرایط مناسب برای همکاران جهت بروز استعدادها و انجام وظایف محوله به بهترین شکل ممکن است.
امیری با تاکید بر نقش و جایگاه استراتژیک سازمان امور مالیاتی و نظام مالیاتی در اقتصاد کشور افزود: معاونت توسعه مدیریت و منابع وظیفه دارد کمک نماید تا سازمان امور مالیاتی، در افق زمانی بلند مدت، با کمترین هزینه، حداکثر کارایی را از کارکنان برای حرکت در راستای اهداف استراتژیک سازمان و در جهت توسعه اقتصادی کشور، کسب نماید .
امیری ادامه داد: آموزش نیروی انسانی و ایجاد انگیزه و علاقه با اهمیت دادن به کار نیروهای متخصص و زبده و تشویق آنها از جمله کارهایی است که در اداره کل امور مالیاتی استان چهارمحال و بختیاری در راستای بهبود کیفیت نیروی انسانی انجام می گیرد.
وی تصریح کرد: نظام مالیاتی با نیروی انسانی با انگیزه و علاقه مند در کنار تجهیزات و فناوری طرح جامع مالیاتی می تواند در راستای شکوفایی حرکت نماید.
معاون توسعه مدیریت و منابع نیروی انسانی استان طرح جامع مالیاتی را بزرگترین طرح الکترونیکی کشور دانست و افزود: اجرای کامل این طرح منجر به کاهش هزینه های سازمان، افزایش میزان رضایت مودیان و شهروندان و افزایش درآمدهای مالیاتی می شود.
وی ادامه داد: این اداره کل از ادارت پیشتاز در اجرای طرح جامع مالیاتی و نوسازی و بهسازی فیزیکی و تامین تجهیزات مورد نیاز کارکنان و ارباب رجوع در ادارات مرحله چهارم بوده است، به نحوی که در کلیه ادارات شهرستان های نه گانه استان به بهترین نحو ممکن فضای فیزیکی ادارات و تجهیزات نوسازی شده است.
امیری اصلیترین رویکرد اداره کل امور مالیاتی استان چهارمحال و بختیاری را اعتماد سازی متقابل بین شهروندان و نظام مالیاتی دانست و افزود کارهای خوبی در راستای صیانت از حقوق شهروندان و حفظ و تکریم ارباب رجوع در این اداره کل صورت گرفته است.
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل، فرهنگساز ی مالیاتی، اطلاع رسانی به مودیان و آگاه سازی شهروندان از محل مصرف درآمدهای مالیاتی به جهت ایجاد اعتماد و رغبت بیشتر بین شهروندان جهت پرداخت مالیات را از جمله اقدامات فرهنگی مهمی دانست که با حمایت کامل مجموعه مدیریتی در استان انجام می گیرد.
وی برگزاری جشن ها ی ملی و مذهبی در مناسبت های مختلف، اعزام کارکنان به اردوهای درون استانی و برون استانی و اعزام تیم های ورزشی به مسابقات سازمانی را از جمله اقدامات فرهنگی در راستای تقویت روحیه کارکنان و خانواده های آنها دانست.
امیری با اشاره به قدیمی بودن ساختمان مرکزی اداره کل استان چهارمحال و بختیاری و کمبود فضای اداری گفت: علی رغم خرید ساختمان جدید اما همچنان با کمبود فضا مواجه هستیم، که با توجه به اجرای طرح جامع مالیاتی در حال پیگیری خرید زمین و احداث ساختمان جدید برای اداره کل می باشیم.
وی در پایان انجام موفق ماموریت های اداره کل از جمله اجرای طرح جامع مالیاتی و ایجاد تحول در زمینه فضای فیزیکی و تجهیزات را نتیجه همکاری ،مساعدت و حمایت های رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، معاون توسعه سازمان ، استاندار و معاونین و سایر مدیران ارشد استان دانست، و از این حمایت و پشتیبانی ها تقدیر و تشکر نمود.
مهراب عالی
Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA
تاریخ خبر: 1395/12/22
کلمات کلیدی: طرح جامع مالیاتی نیروی انسانی معاونت توسعه مدیریت و منابع 

پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی