مدیر کل امور مالیاتی چهار محال و بختیاری:
توسعه‏ زیر ساخت‏های اقتصادی و اجتماعی با پرداخت مالیات
چاپ مطلب

مدیر کل امور مالیاتی چهار محال و بختیاری تصریح کرد: توسعه‏ زیر ساخت های اقتصادی و اجتماعی با پرداخت مالیات امکان پذیر است.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، بیگدلی، مدیر کل امور مالیاتی چهار محال و بختیاری در نشست خبری با اصحاب رسانه‏ گفت: در حال حاضر بخش عمده ای از اعتبارات و درآمدهای مالیاتی، صرف عمران، آبادانی و امور زیربنایی کشورمی شود و از این رو ارتقای روزافزون نظام مالیاتی و همگام ساختن آن با دانش روز، نقش انکارناپذیری در توسعه اقتصادی کشور دارد.
وی در ادامه این نشست افزود: باید با اطلاع رسانی به مردم اعلام شود که چرا باید مالیات بپردازند و مالیاتی که گرفته می شود به چه مصارفی می رسد و آشنایی مردم از چگونگی مصرف درآمدهای مالیاتی می تواند نقش مهمی در افزایش این درآمدها داشته باشد.
بیگدلی هم چنین گفت: وقتی افراد جامعه بدانند که رفاه مردم و آبادانی کشور و شهر محل زندگی آنها با پرداخت مالیات آنان نقش مستقیمی دارد با میل و رغبت بیشتری در پرداخت مالیات مشارکت می کنند .
وی در ادامه تاکید کرد: با ترویج فرهنگ مالیاتی می توان شهروندان را از نقش مالیات در توسعه کشور و توزیع عادلانه ثروت و درآمد در جامعه آگاه کرد واین امر منجر به بهبود وضعیت بهداشت، آموزش، حمل ونقل، ارتباطات ودیگر اجزاء زیرساخت اقتصادی و اجتماعی کشور خواهد شد.
مدیر کل امور مالیاتی چهار محال و بختیاری، با اشاره به اهمیت و ضرورت ارتباط رسانه ها و نظام مالیاتی گفت: ما رسانه ها را زبان گویا و بازوی توانمند نظام مالیاتی در ایجاد فرهنگ مالیاتی در جامعه می دانیم و به همین دلیل برای رسانه ها، خبرگزاری ها و مطبوعات جایگاه و شان ویژه و خاصی قائل هستیم.
وی تصریح کرد: اگر اداره کل امور مالیاتی استان توانست در زمینه فرهنگ سازی مالیاتی در کشور رتبه نخست را کسب کند، بدون شک حمایت ها، آگاهی سازی، همراهی و همکاری شما اصحاب رسانه نقشی بی بدیل در این موفقیت داشته است.
بیگدلی هم چنین گفت: اداره کل امور مالیاتی استان در سال گذشته بالغ بر 49 میلیارد تومان از محل درآمدهای مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری ها و دهیاری های استان پرداخت کرده است که این مبلغ به گفته شهرداران و مسئولین استان پایدارترین درآمد شهرداری ها بوده وکمک بزرگی به توسعه زیرساخت های شهری و روستایی استان شده است.
مدیر کل امور مالیاتی چهار محال و بختیاری خاطر نشان کرد: طرح جامع مالیاتی مهمترین و اصلی ترین پروژه طراحی شده در زمینه اقتصاد مقاومتی است که با هدف انسجام و شفاف سازی در مالیات ستانی و رسیدگی به پرونده های مالیاتی مودیان انجام شده است.
بیگدلی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر برنامه های اداره کل برای حمایت از تولید و اشتغال گفت: یکی از مهمترین سیاست های اداره کل امور مالیاتی استان، تعامل با مودیان و حمایت از تولید و اشتغال است و معافیت های مالیاتی یکی از ابزارهای سیاست مالی در راستای تشویق و حمایت از تولید قلمداد می شود که اساسا برای تامین دو هدف تخصیص مجدد منابع و تحقق عدالت اجتماعی اعمال می شود .
وی در خاتمه گفت: فرهنگ سازی مالیاتی یکی از راهبردهای مهم نظام مالیاتی کشور و اداره کل امور مالیاتی استان می باشد و اطلاع رسانی ، تعامل بارسانه ها، نامگذاری امکان و معابر شهری به نام مالیات، تدوین منشور اخلاقی کارکنان، برگزاری جشنواره و مسابقات و راه اندازی مرکز ارتباطات مردمی 1526 بخشی از اقدامات اداره کل در جهت تعالی و رشد فرهنگ مالیاتی جامعه است.


تاریخ خبر: 1396/04/27
کلمات کلیدی: چهارمحال و بختیاری توسعه 

پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی