فرماندار زیرکوه: از گذشته های دور اهمیت و نقش مالیات در شهرستان زیرکوه برای مردم تبیین شده است و مشارکت بالایی در پرداخت مالیات دارند.
چاپ مطلب

دیدار با فرماندار زیرکوه
مدیرکل امور مالیاتی استان خراسان جنوبی به منظور بررسی وضعیت اقتصادی منطقه و همچنین توسعه تعامل با دستگاههای اجرایی شهرستان به منظور پیشبرد مناسب اهداف و برنامه های سازمان امور مالیاتی کشور، با فرماندار شهرستان زیرکوه دیدار و گفتگو نمود.
در این دیدار آقای خان زاده فرماندار شهرستان زیرکوه ضمن عرض خیرمقدم و تبریک اعیاد شعبانیه گفت: از زمان قاجار در منطقه زیرکوه اداره مالیه وجود داشته و از عواید بدست آمده از مردم، مسئول ارائه خدمت در این منطقه بوده است. لذا از گذشته های دور اهمیت و نقش مالیات در شهرستان زیرکوه برای مردم تبیین شده است و مشارکت بالایی در پرداخت مالیات دارند.
ایشان ادامه داد: مالیات در کشورهای توسعه یافته جایگاه بسیار مناسبی پیدا نموده و بر همین اساس خدمات گسترده ای به مردم ارائه می دهند. ولی متأسفانه در کشور ما بدلیل تکیه بر درآمدهای نفتی در سالهای گذشته و نوسانات شدید قیمت نفت و همچنین تحریم های ظالمانه، فشارهای بسیار زیادی بر کشور و مردم شریف ما وارد شده است. لذا در حال حاضر که مالیات اهمیت و نقش خود را در بخش درآمدی کشور پیدا نموده است، بایستی نظام مالیاتی در شأن مردم ایجاد نمود تا بر شدت این اثرگذاری بیفزاید. شهرستان زیرکوه نیز با توجه به وسعتی که دارد، بایستی ضمن مناسب سازی فضای اداری لازم جهت ارائه خدمت، نیروی انسانی لازم نیز در این خصوص پیش بینی گردد. در همین راستا فرمانداری شهرستان زیرکوه نیز به عنوان پشتیبان اداره کل امور مالیاتی استان کمک خواهد کرد تا شما به عنوان مدیر پروژه، به انجام رسالت خود که مهم ترین آن وصول مطالبات مالیاتی دولت است بپردازید.
آقای خان زاده گفت: جلوگیری از فرار مالیاتی و برخورد با پدیده قاچاق بایستی سرلوحه کار کلیه ادارات قرار گیرد و ما از اداره کل امور مالیاتی استان نیز انتظار داریم به نحوی عمل نمایند و به فعالان اقتصادی اطلاع رسانی نمایند که جلوی این موارد به صورت کامل گرفته شود.
در ادامه آقای نباتی مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی گفت: به کلیه کارکنان ادارات امور مالیاتی در تمامی جلسات تأکید شده است که حسب فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر نامگذاری سال جاری با عنوان " حمایت از کالای ایرانی " وظیفه خطیری به ایشان محول شده است که آن تحقق اهداف و برنامه های اقتصاد مقاومتی تعیین شده و حمایت از تولید و اشتغال داخلی می باشد.
ایشان ادامه داد: اداره کل امور مالیاتی استان حسب دستورات و برنامه های سازمان امور مالیاتی کشور به صورت جدی به دنیال فرارهای مالیاتی و پولشویی است و با افرادی که به هر نحو با سوء استفاده از کارت بازرگانی به این اقدامات دست می زنند برخورد خواهد شد. لذا از کلیه فعالان اقتصادی و مودیان محترم مالیاتی درخواست می شود اطلاعات و اسناد قانونی لازم را در زمان مقرر ارائه و در انجام این امور ما را یاری نمایند تا بتوانیم روز به روز شاهد رونق اقتصادی و اشتغال در کشور و استان خراسان جنوبی باشیم.

تاریخ خبر: 1397/02/07
کلمات کلیدی: فرار مالیاتی فرماندار زیرکوه 

پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی