تبلیغات درفضای عمومی
اینجا نبض اقتصاد ی شهر می زند
چاپ مطلب

تبلیغات محیطی
اینجا نبض شهر می زند ، نبض اقتصادی شهر ، بی شک تحقق درآمدهای مالیاتی شریانهای اقتصادی ایران را به جریان درمی آورد وحضور تبلیغات این روند را تسریع خواهدکرد. تبلیغات با ابزارهای مناسب در زمینه مالیات برفراز نخستین پل زیر قوسی ایران همچنان می درخشد وتوجه هر عابری را به خود جلب می کند . این پل به نام بزرگ مرد تاریخ این سرزمین شهید شاطری نامگذاری شده است وخاطره ها وذهن ها هرگز نام اورا از خاطر نخواهند برد . بزرگ مردی که لبخند را پس از جنگ های 33 روزه برای خرابه های لبنان به ارمغان آورد ،زندگی را ،امید را ، وما می خواهیم امروز امید را برای مخاطبان به ارمغان بیاوریم همانطور که امروز این پل از محل وصول درآمدهای مالیات بر ارزش افزوده ساخته شده است و اینگونه اعتماد مخاطبان را جلب کنیم که اگر بخواهیم میتوانیم .
این پل به نام این شهید نامگذاری شده تابا کمک تبلیغات محیطی وآگاهی مخاطبان امروز را به فردای ایران ، این سرزمین پهناور پیوند بزنیم به فردایی که قرار است برپایه مالیات و درآمدهای پایدار اداره شود وچرخ های پیشرفت وتوسعه بدون وابستگی به نفت واقتصاد تک محصولی کشور بچرخد..جایی که قرار است پیام های تبلیغاتی درحوزه مالیات را در انبوه رفت وآمدها به مخاطبان انتقال دهیم ودر این زمینه از بسترهای تبلیغاتی مانند تابلو روان ونصب آن بر فراز نخستین پل زیر قوسی ایران کمک بگیریم که بی شک صفحه ای دیگر در عرصه اطلاع رسانی ورق خواهد زد.
ما می دانیم که امروز در چه جایگاهی قرار داریم وسهم ما از آینده ، از ایرانی آباد به چه میزان خواهد بود ونباید از ضرورت فرهنگسازی غافل شویم و با آگاهی مخاطبان با شعارهای مهم تبلیغاتی در حوزه مالیات نظیر اطلاع رسانی در مورد زمان تسلیم اظهارنامه وپرداخت مالیات زمینه را برای تحقق هرچه بیشتر درآمدهای مالیاتی فراهم کنیم.
در واقع نصب تابلو روان وانتقال پیامهای تبلیغاتی بستری است تا فرهنگسازی را به حوزه عمومی بکشیم وبی شک این نوع تبلیغات تأثیرات موثری به دنبال خواهد داشت. این نوع تبلیغات از ابزارهایی نظیر بیلبورد ،استند وتابلو روان استفاده می کند تا مفهومی را به مخاطب انتقال دهد وپیامی در ذهن مخاطب ماندگار شود .می توان گفت ما از پیام های تبلیغاتی که نفع عمومی را درپی دارند به نام تبلیغات خدمات عمومی یاد می کنیم که شیوه ی آن به کار بردن تکنیک های تبلیغات کالاهای بازرگانی برای مقاصد غیر تجاری است.این نوع تبلیغات بر رفاه عمومی وبرای اطلاع رسانی وتهییج مخاطب به انجام رفتارهای معین عموما برای اهداف غیرتجاری وبا استفاده از وسایل ارتباط جمعی تمرکز دارد .این نوع از تبلیغات درصدد ارتقای فرهنگ جامعه وبهبود زندگی وتلاش برای پذیرش یک رفتار جدید است انتقال این پیام ها نظیر مالیات می پردازم، یعنی در توسعه زیر ساخت های شهری نقش دارم- تأثیرات بسیار مثبتی بر رفتار مودیان مالیاتی خواهد داشت وآهسته آهسته جامعه را به این سمت سوق خواهد داد که با پرداخت مالیات گام های موثری برای رونق وآبادنی وتوسعه کشور عزیزمان ایران برداریم.

تاریخ خبر: 1397/04/13
کلمات کلیدی: فرهنگ سازی مالیاتی تبلیغات محیطی 

پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی