روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان قزوین:
کسب رتبه برتر اداره کل امور مالیاتی استان قزوین در جشنواره شهید رجایی
چاپ مطلب

جشنواره شهید رجایی
اداره کل امور مالیاتی استان قزوین رتبه برتر جشنواره شهید رجایی استان قزوین در بخش شاخص های استانی را در بین کلیه دستگاههای اجرایی استان کسب کرد.
به گزارش روابط عمومی امور مالیاتی استان قزوین، در جشنواره شهید رجایی که همزمان با هفته دولت و در راستای ارزیابی دستگاههای دولتی استان برگزار شد، اداره کل امور مالیاتی استان قزوین در بخش ارزیابی شاخص های استانی رتبه برتر دستگاههای اجرایی استان را کسب کرد .
اداره کل امور مالیاتی استان به علت اقدامات موثر انجام داده در راستای تکریم ارباب رجوع، حفظ حقوق مودیان، تعمیق فرهنگ خود اظهاری و تمکین مالیاتی و هم چنین پیاده سازی موفق طرح جامع مالیاتی موفق به کسب رتبه برتر و دریافت لوح سپاس از استاندار گردید .
عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در این مراسم اظهار داشت: روش مدیریتی شهید رجایی هنوز در دستگاههای اجرایی پیاده نشده و با منش، رفتار، اخلاق و سادگی شهید فاصله زیادی داریم و از قافله عقب مانده ایم .
زاهدی بیان کرد: باید بپذیریم که با منش و روش مدیریتی شهید رجایی خیلی فاصله داریم اما می توانیم دوران شهید را بررسی و نوع رفتاری که با مردم و مسئولان داشت را پیاده کنیم . استاندار قزوین تصریح کرد: دلسوزی و تعهد و وجدان کاری و رسیدگی به امور مردم در منش شهید رجایی خیلی اهمیت داشت و ما در این زمینه خیلی عقب مانده ایم و شاید نتوانیم به پای شهید رجایی برسیم اما باید عزم داشته باشیم در این مسیر گام برداریم .
استاندار قزوین بااشاره به برگزاری جشنواره شهید رجایی هم گفت: ارزیابی جشنواره شهید رجایی درسالهای اخیرنسبت به سال های گذشته عادلانه تر و واقعی تر شده است و دستگاههایی که توانسته اند شاخص ها را عملیاتی کنند مورد تجلیل قرار می گیرند .
استاندار توسعه دولت الکترونیک را یک ضرورت اعلام کرد و افزود: شفاف سازی;تقویت ارتباط بین مردم و کارگزاران و دستگاههای اجرایی و تضمین سلامت اداری از اهداف استقرار دولت الکترونیک است که می بایست با عزم مدیران انجام شود .
وی گفت:هرچقدر درکارها شفاف سازی کنیم وارتباط دستگاه اجرایی و کارمندو مردم کمتر شود تخلف بشدت کاهش می یابد چون بستر تخلف نیست .
یاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین نیز در این مراسم گفت: در جشنواره شهید رجایی امسال49 دستگاه اجرایی مورد ارزیابی قرار گرفتند و 15 دستگاه برتر انتخاب شدند .
وی اضافه کرد: برای ارتقاء و بهبود عملکرد دستگاههای اجرایی در سطوح مختلف با تشویق و تقدیر از آنها هر سال در هفته دولت اقدام می شود و با معرفی دستگاههای برتر بستری برای حرکت در مسیر تعالی سازمانی برداشته شده است . رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین یادآورشد: توسعه و ترویج فرهنگ عدالت گستری، مهرورزی و خدمت به مردم در نظام اداری، توسعه و ترویج فرهنگ کار تیمی، به جای کار فردی، ارتقاء کارآمدی، بهره وری، پاسخگویی، شفافیت عملکرد دستگاههای اجرایی و آگاهی مردم از وضعیت عملکرد دستگاهها و افزایش اعتماد عمومی از اهداف اجرای جشنواره شهید رجایی است .
یاری بیان کرد: تقویت وجدان کاری، انضباط اجتماعی و اقتصادی، بلابردن روحیه کار جهادی، کار، رینی و درستکاری، تشویق و ترغیب مدیران و کارمندان به ارائه خدمات بهتر و سریعتر به ارباب رجوع و شناسایی و انتخاب و معرفی و تقدیر از برگزیدگان از دیگر اهداف برگزاری جشنواره شهید رجایی در هفته دولت است .
در ادامه این جشنواره از دستگاه های برتر در ا رز یابی عملکرد شاخص های عمومی ، اختصاصی و استانی تجلیل شد و اداره کل امور مالیاتی استان قزوین در بخش شاخص های استانی از بین 49 دستگاه اجرایی موفق به کسب رتبه برتر گردید .

تاریخ خبر: 1397/06/11
کلمات کلیدی: تقدیر جشنواره شهید رجایی  

پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی