مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی: حفظ و حراست و مصون سازی بخش مهمی از نظام اقتصادی کشور و استان از طریق نظام مالیاتی تأمین می گردد.
چاپ مطلب

طرح جامع مالیاتی8
سیزدهمین جلسه برنامه ریزی، بررسی و پیگیری اهداف و برنامه های طرح جامع مالیاتی استان خراسان جنوبی در سال جاری و بررسی عملکرد ادارات امور مالیاتی جهت تحقق اهداف و برنامه های سازمان امور مالیاتی کشور در ماههای آتی تا پایان سال جاری، در محل اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی با حضور مدیرکل، معاونین حسابرسی مالیاتی، معاون توسعه مدیریت و منابع، مسئول حراست، دادیارمسئول انتظامی مالیاتی، رئیس اداره فناوری اطلاعات، رئیس اداره منابع انسانی و رفاه و مدرس ETAX بیرجند، در محل سالن جلسات اداره کل برگزار گردید.
آقای نباتی مدیرکل امور مالیاتی استان خراسان جنوبی در این جلسه ضمن گرامیداشت شهدای انقلاب و مدافعان حریم و حرم و همچنین یوم ا... سیزدهم آبانماه سالروز مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز گفت:
به فضل و توفیق الهی و با تمام تلاشها و توطئه های لغو دشمنان اسلام و انقلاب، روز به روز بر جوش و خروش مردم جهت حمایت از این کشور و نظام افزوده می شود و امروز در راهپیمایی های سراسر استان نیز این امر قابل مشاهده بود. لذا جا دارد از همکاران ادارات امور مالیاتی که دوش به دوش سایر مردم در این حماسه سرایی ها و مناسبتهای ملی و مذهبی مشارکت و حضور فعال داشته و در ادارات و واحدهای مربوطه نیز به خدمت صادقانه به مردم و کشور مشغولند، تقدیر و تشکر نمایم.
ایشان ادامه داد: حفظ و حراست و مصون سازی بخش مهمی از نظام اقتصادی کشور و استان از طریق نظام مالیاتی تأمین می گردد و سازمان امور مالیاتی کشور توانسته است با پیاده سازی و اجرایی سازی طرح جامع مالیاتی نقش مهم و اصلی خود را در این خصوص ایفا نماید. لذا همکاران ما بایستی با ایجاد فضای اطمینان و صداقت در محیطهای اداری و اجتماعی، نظر مساعدت مردم و مسئولین را جهت حمایت، پشتیبانی و تحقق اهداف و برنامه های سازمان امور مالیاتی کشور، جلب نمایند. ما باید ثابت کنیم که به عهد خود در ایجاد فضای مناسب اقتصادی و حمایت از اشتغال مولد و پویا به منظور توسعه و آبادانی کشور در تمامی ابعاد پایبند و مسئول هستیم. اجرای طرح جامع مالیاتی مقاطع حساسی را سپری نموده که یکی از مهم ترین آنها کناره گیری شرکت خارجی پیمانکار از تکمیل این طرح است. اما متخصصان داخلی کشور و همکاران پرتلاش و پرتوان سازمان امور مالیاتی کشور توانستند این پروژه عظیم را به ثمر رسانند و کار ناتمام را تکمیل نمایند.
آقای نباتی درخصوص اهمیت و نقش مالیات خصوصا در سالهای اخیر گفت: هدف برنامه های کلان کشور اقتصاد بدون نفت است، بنابراین ما به عنوان موتور محرکه سازمان امور مالیاتی کشور بایستی این امور مهم را محقق سازیم. شروع هر اقدام گسترده و بزرگ معمولا با مسائل و مشکلاتی همراه است و طرح جامع مالیاتی که با حساسیتهایی نیز مواجه شده، از این امر مستثنی نیست. بنابراین بایستی با سعه صدر و افزایش توان علمی و عملی خود این مسائل و مشکلات را مرتفع نموده و افتخار راه اندازی و بهره برداری کامل از این طرح عظیم و ملی را برای خود و نسلهای بعد کسب نماییم.
در ادامه جلسه معاونین حسابرسی مالیاتی، معاون توسعه مدیریت و منابع، روسای امور ادارات امور مالیاتی بیرجند و رئیس اداره فناوری اطلاعات اداره کل به بیان گزارش اقدامات حوزه فعالیت خود و همچنین مسائل و مشکلات موجود پرداخته و دستورات لازم جهت پیگیری مسائل و مشکلات و رفع آنها صادر گردید.

تاریخ خبر: 1397/08/13
کلمات کلیدی: نظام مالیاتی طرح جامع مالیاتی حفظ و حراست و مصون سازی  

پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی