مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی: نیاز ما به اتحاد از مهم ترین نیازها و کاربردی ترین ابزارها جهت حل مسائل و مشکلات است.
چاپ مطلب

طرح جامع
پانزدهمین جلسه برنامه ریزی، بررسی و پیگیری اهداف و برنامه های طرح جامع مالیاتی استان خراسان جنوبی در سال جاری و مرور برنامه های عملیاتی جهت تحقق اهداف و برنامه های سازمان امور مالیاتی کشور، در محل اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی با حضور مدیرکل، معاونین حسابرسی مالیاتی، مسئول حراست، دادیارمسئول انتظامی مالیاتی، روسای امور حسابرسی مالیاتی بیرجند، رئیس اداره فناوری اطلاعات و کارشناس مسئول حقوقی اداره کل در محل سالن جلسات اداره کل برگزار گردید.
آقای نباتی مدیرکل امور مالیاتی استان خراسان جنوبی در این جلسه ضمن تبریک ایام میلاد باسعادت حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع) و گرامیداشت هفته وحدت گفت: طبق آیات و روایات، پیامبر اعظم(ص) و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) اسوه حسنه هستند و لذا بایستی سرلوحه تمام امور ما در محیط اداری و زندگی اجتماعی، توصیه ها و سبک زندگی این عزیزان باشد.
ایشان ادامه داد: ما در ایام باسعادت هفته وحدت قرار داریم. بدون شک، نیاز ما به اتحاد از مهم ترین نیازها و کاربردی ترین ابزارها جهت حل مسائل و مشکلات است. دشمنان ما در طول تاریخ همواره با سوء استفاده از شکاف ها و تفرقه ها سود برده اند و امروزه برخی از مشکلات اقتصادی که در جامعه مشاهده می کنیم نتیجه عدم همدلی و پایبندی به اتحاد و یکپارچگی است. مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در بخشی از سخنان خود فرموده اند: " شکر مسئولین، خدمت است; شکر مردم، حفظ وحدت است " . هدف ما نیز در اداره کل امور مالیاتی خدمت رسانی مناسب به مردم و تحقق برنامه های سازمان امور مالیاتی کشور در راستای پروژه طرح جامع مالیاتی است.
آقای نباتی ضمن تبیین نقش و اهمیت طرح جامع مالیاتی در اقتصاد کشور گفت: امروزه ساختارهای اقتصادی خصوصا در تعامل با سایر کشورها بسیار گسترده و پیچیده شده است و سازمان امور مالیاتی توانسته است با پیاده سازی طرح جامع مالیاتی خود را با این ساختارها و نظامهای اقتصادی تطبیق دهد تا بتواند به نحو شایسته به ارائه خدمات مطلوب پرداخته و اهداف و وظایف محول شده را به نحو احسن محقق سازد. فعالان اقتصادی ما نیز بایستی ضمن تعامل مناسب با ادارات امور مالیاتی، خود را با ساختارها و نظامهای تعیین شده در قوانین کشور تطبیق داده و دانش و اطلاع خود را به روز رسانی نمایند، زیرا همکاران ما در کلیه ادارات و واحدهای مالیاتی مربوطه، ملزم هستند ضمن استفاده از نرم افزارهای طرح جامع مالیاتی و استناد به رکوردهای اطلاعاتی گزارش شده، نقش خود را در پردازش اطلاعات، کنترل تراکنشهای بانکی مشکوک، شفاف سازی فعالیتهای اقتصادی و وصول مالیات حقه به منظور حفظ منابع ملی و کمک به توسعه خدمات زیرساختی و عمرانی، به درستی و کامل ایفا نمایند.
خوشبختانه سامانه های یکپارچه طرح مالیاتی توانسته است تا حد قابل قبولی وحدت رویه مناسبی در بارگذاری اطلاعات مودیان مالیاتی و رسیدگی به پرونده های مالیاتی ایجاد نماید و امیدواریم بتوانیم با هوشمندسازی گسترده این سامانه ها، رضایتمندی فعالان اقتصادی و مودیان مالیاتی را تا حد قابل قبولی کسب نماییم و مالیات قانونی و عادلانه را وصول نماییم.

تاریخ خبر: 1397/08/30
کلمات کلیدی: طرح جامع مالیاتی هفته وحدت 

پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی