مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی: افتتاح ساختمان اداره کل امور مالیاتی استان با هزینه ای حدود 43 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی
چاپ مطلب

افتتاح ساختمان یاس
در ششمین روز دهه مبارک فجر، ساختمان اداره کل امور مالیاتی استان که با هزینه ای حدود 43 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی ساخته، تجهیز و به بهره برداری رسیده، افتتاح شد.
آیین افتتاح ساختمان اداری اداره کل امور مالیاتی استان با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، فرماندار شهرستان بیرجند، مدیرکل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، هیئت همراه و خبرنگاران استان برگزار گردید.
در این مراسم آقای مهدی نباتی مدیرکل امور مالیاتی استان ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و دهه مبارک فجر و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی گفت: در راستای پیاده سازی طرح جامع مالیاتی استان خراسان جنوبی، ساختمان اداره کل امور مالیاتی استان با متراژ 2395 متر مربع در 8 طبقه با هزینه ای حدود 43 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی، ساخته، تجهیز و به بهره برداری رسیده است تا بتوان ضمن پوشش طرح جامع مالیاتی در کلیه ادارات امور مالیاتی استان، خدمات مناسب و شایسته ای به مردم شریف استان ارائه نمود.
آقای نباتی درخصوص عملکرد 10 ماهه نخست سال جاری اداره کل امور مالیاتی استان در سال جاری گفت: در 10 ماهه نخست سال جاری حدود 2,328 میلیارد ریال مالیات وصول شده است به نحویکه 1,423 میلیارد ریال در بخش مالیاتهای مستقیم و 904 میلیارد ریال در بخش مالیاتهای غیرمستقیم و ارزش افزوده بوده است. همچنین در مدت مذکور، اداره کل امور مالیاتی استان به منظور بهبود فضای کسب و کار و انجام پروژه های شهری و روستایی، بیش از 736 میلیارد ریال به حساب شهرداری ها و دهیاری های استان واریز نموده است که سهم شهرداری های استان حدود 487 میلیارد ریال و سهم دهیاری های استان حدود 249 میلیارد ریال بوده است.
آقای نباتی درخصوص سایر خدمات ارائه شده به مردم شریف استان گفت: در 10 ماهه نخست سال جاری بیش از 21,453 گواهی در بخشهای مختلف از سوی همکاران ما در ادارات امور مالیاتی صادر شده است. همچنین در این مدت بیش از 66 میلیارد ریال مالیات به مودیان مربوطه استرداد شده است. ضمنا در راستای اطلاع رسانی و آشنایی فعالان اقتصادی با قوانین و مقررات مالیاتی خصوصا قوانین و دستورالعملهای جدید، در 10 ماهه نخست امسال بیش از 32,780 نفر ساعت آموزش به صورت رایگان و در بخشهای مختلف از سوی این اداره کل در سطح کل استان برگزار شده است.
آقای نباتی در پایان گفت: اداره کل امور مالیاتی استان برابر اختیاراتی که از سوی سازمان امور مالیاتی کشور دارد، به منظور حمایت از اشتغال مولد و کلیه واحدهای اقتصادی و تولیدی استان و با شعار افتخار به گذشته و امید به آینده که از سوی استانداری به کلیه دستگاههای اجرایی ابلاغ شده است، در کلیه رسانه های استان اعلام نموده است که مودیان مالیاتی محترم تا پایان بهمن ماه در صورت پرداخت اصل مالیات و جرایم غیرقابل بخشش به صورت نقدی، می توانند از بخشودگی 100 % جرایم قابل بخشش استفاده نمایند. بهمن ماه هر سال یادآور افتخار ظهور انقلاب اسلامی ایران است و ما تلاش می کنیم در این مدت محدود باقی مانده تا پایان سال جاری، اهداف و برنامه های سازمان امور مالیاتی کشور که بخش مهمی از آن وصول معوقات مالیاتی و تعیین تکلیف پرونده های مالیاتی سنوات گذشته می باشد را محقق نماییم تا خدای نکرده در تأمین هزینه های جاری کشور و دولت مانند تأمین هزینه های اجرایی، امنیتی، خدماتی و ... خللی ایجاد نشود.

تاریخ خبر: 1397/11/17
کلمات کلیدی: طرح جامع مالیاتی افتتاح دهه مبارک فجر 

پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی