فرماندار شهرستان سربیشه: سعی ما و انتظار ما از کلیه ادارات شهرستان افزایش رضایت مردم و خدمت شایسته به ایشان است.
چاپ مطلب

سربیشه1
مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی به منظور بررسی مسائل و مشکلات مالیاتی شهرستان سربیشه و همچنین معرفی رئیس جدید اداره امور مالیاتی شهرستان سربیشه، با فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو نمود.
در این دیدار آقای محمدی فرماندار شهرستان سربیشه گفت: شهرستان سربیشه با توجه به موقعیت جغرافیایی و کمبود زیرساختهای سرمایه گذاری از محرومیت ویژه ای در استان برخوردار است، لذا بایستی برخی از قوانین و مقررات متناسب با منطقه جهت ارائه خدمات مطلوب تر به مردم شریف منطقه اصلاح و یا بازنگری شوند. بیش از 65 درصد جمعیت شهرستان سربیشه روستایی و عشایری است و سعی ما و انتظار ما از کلیه ادارات شهرستان افزایش رضایت مردم و خدمت شایسته به ایشان است.
ایشان ادامه داد: در حال حاضر بسیاری از کشورها از محل اخذ مالیات اداره می شوند، ولی تبیین اهمیت و نقش مالیات در بین عموم جامعه زمان بر است. گاهی نیز عدم اطلاع مردم از اهمیت و نقش مالیات و یا عدم شفافیت لازم در مصارف مالیات در جامعه، باعث نارضایتی ایشان می شود. در شهرستان سربیشه شرکتهای تعاونی در کنار سایر ادارات دولتی به خدمت رسانی به مردم روستایی و عشایری مشغولند و انتظار ایشان همیاری و حمایت لازم از سوی ادارات امور مالیاتی است. تمام تلاش و همت ما در شهرستان به عنوان نماینده دولت، هم افزایی و اتحاد لازم بین عموم مردم و دستگاههای اجرایی است تا خدای نکرده دشمن از اختلاف و یا مشکلات ما سوء استفاده نکند.
در ادامه آقای نباتی مدیرکل امور مالیاتی استان ضمن تبریک انتصاب جناب آقای محمدی به عنوان فرماندار شهرستان سربیشه گفت: مردم ما سالها مصرف گرا بوده اند و تکیه بر پول و درآمدهای نفتی، باعث رخوت و عدم تمایل لازم به توسعه واحدهای اقتصادی شده بود. ولی در حال حاضر با توجه به تحریمهای ظالمانه کشورهای استکباری، تمامی ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران بر جایگزینی درآمدهای مالیاتی به جای درآمدهای نفتی متفق القول شده اند و تمامی تلاشها در این سمت و سو است.
ایشان ادامه داد: کلیه کارکنان سازمان امور مالیاتی کشور در وصول مالیات حقه که به نوعی هزینه های لازم جهت ارائه خدمات دستگاههای اجرایی و به نوعی بیت المال عمومی مردم است، بایستی به دستگاههای نظارتی پاسخگو باشند و امیدواریم با همکاری و تعامل همه جانبه بتوانیم اهداف و برنامه های سازمان امور مالیاتی کشور را محقق سازیم. شهرستان سربیشه با توجه به وضعیت اقتصادی منطقه مالیات چندانی جهت وصول ندارد. اما فعالان اقتصادی نیز باید بدانند که بایستی به تکالیف و مقررات قانونی عمل شود و تعامل لازم با ادارات امور مالیاتی وجود داشته باشد.. سازمان امور مالیاتی کشور نیز نسبت به استان خراسان جنوبی با توجه به محرومیت اقتصادی منطقه، دیدگاه اقتصادی و تأمین درآمدهای مالیاتی کشور ندارد، بلکه تمام هدف ما در خدمت رسانی به مردم شریف منطقه خصوصا فعالان محترم اقتصادی و همچنین در شفاف سازی و سر و سامان دادن به مبادلات و فعالیتهای اقتصادی کشور که بخشی از منشأهای آن در این استان وجود دارد، خلاصه می شود.
در پایان آقای امیر پدید به عنوان رئیس جدید اداره امور مالیاتی شهرستان سربیشه معرفی و از زحمات آقای علیرضا رحیمی در دوران ریاست این اداره تجلیل به عمل آمد.

تاریخ خبر: 1398/05/23
کلمات کلیدی: شفاف سازی معارفه خدمات شایسته شهرستان سربیشه رضایت مردم 

پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی