آئین تکریم و معارفه:
مدیر کل امور مالیاتی شمال تهران
چاپ مطلب

آئین تکریم و معارفه مدیر کل امور مالیاتی شمال تهران با حضور رئیس و معاونین امور مالیاتی شهر و استان تهران در سالن جلسات اداره متبوع برگزار گردید.
در ابتدای مراسم آقای شجاعی ضمن عرض خیر مقدم و تبریک هفته دفاع مقدس بیانکرد: جناب دکتر رسولی یکی از مدیران متخصص و زحمت کش امور مالیاتی شهر و استان تهران می‌باشند.
در ادامه آقای اسلامی، مدیرکل حراست سازمان مالیاتی در آیین تکریم و معارفه مدیرکل امور مالیاتی شهر و استان تهران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره 8سال دفاع مقدس، بیان کرد:با تمامی مشکلاتی که پیش روی دکتر رسولی بود الحق و الانصاف عملکرد خوبی از خود و تیمش در مسیر وصول با اصول مالیات باقی گذاشت.
ایشان با اشاره به اوضاع اقتصادی کشور و تحریم های ناجوانمردانه دول غربی، گفت:از دیرباز اقتصاد ما به نفت متکی بود که در این شرایط برای تامین هزینه های زندگی دولت همت خود را بر روی مالیات قرارد داد که این وضع منجر می‌شود تا ما همت و تلاش مضاعفی در امر وصول با اصول همراه با عدالت داشته باشیم. خداروشکر امورمالیاتی شهر و استان تهران در این زمینه همیار و کمک حال سازمان امور مالیاتی کشور است.
دکتر اسلامی در بحث ارتقای سلامت اداری، گفت: سربازان خط مقدم ما در همه زمینه ها در تلاش هستند تا در این شرایط سخت و دشوار بتوانند سربلند و موفق باشند. امور مالیاتی شهر و استان تهران در این زمینه اقدامات خوبی انجام داد که انشاءالله با همیاری ستاد سازمان این مسیر را هموار میکنیم و تمام هم و غم ما تکریم مودیان محترم مالیاتی است.
ایشان با تقدیر و تشکر از دکتر رسولی گفت:آقای بارگاهی در زمینه ارزش افزوده عملکرد قابل قبولی از خود بجای گذاشت و ایشان به پیشنهاد رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران برای تصدی مدیرکل امور مالیاتی شمال تهران انتخاب شد.
دکتر نوری با تکریم رسول رسولی مدیر کل سابق امور مالیاتی شمال تهران و معارفه احمد بارگاهی مدیرکل جدید امور مالیاتی شمال تهران، بیان کرد: جناب دکتر رسولی یکی از مدیران همراه و همدل ماست که در شرایط دشوار با پشتکار و روحیه جهادی همیار ما در عرصه اقتصادی بود.
ایشان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا ، جانبازان و آزاده های 8 سال دفاع مقدس، بیان کرد: آرزوی توفیقات روزافزون برای همکاران مالیاتی را از خداوند بزرگ خواستارم.امیدوارم که این انتصابات نیرو و انگیزه مضاعفی به نظام مالیاتی تزریق کند، همانطور که می دانید شمال تهران در بحث تامین درآمدهای مالیاتی یکی از ادارات مهم امور مالیاتی شهر و استان تهران بشمار می آید.
وی افزود:دکتر بارگاهی یک نیروی کارآمد دلسوز با دانش و متخصص است که در نظام مالیاتی انگشت شمار هستند.
ایشان همچنین بیان داشت:دغدغه اصلی و جدی من در بحث حوزه سلامت نظام اداری است. همکاران ما در حوزه های مالیاتی سنگرسازان بی سنگر و باهمت جهادی در خدمت نظام امور مالیاتی تلاش و کوشش می‌کنند. بخش اعظم ارزش افزوده در شمال تهران میباشد یعنی حدود 30تا 40 درصد، که مطمئنا به مشکلات پیش رو واقف هستیم و با همت و تلاش مدیریت جدید بتوانیم گامی مهم در کسب وصول با اصول مالیات بر داریم.
دکتر نوری،در مورد ظرفیت های این امور گفت: یکی از ظرفیت های ما تراکنش های بانکی است که از مدیران کل میخواهم که در روند رسیدگی سرعت و دقت داشته باشند. وی ادامه داد: ما در حوزه ارتقای سلامت نظام اداری همگام و پابه پای سازمان رو به جلو در حرکتیم و در رسیدگی ها، وصول اجرا، تراکنش ها و 181 با تمامی هزینه های اجتماعی که برای ما دارد با جدیت و با قاطعیت در همه سطوح در حال مبارزه با فرار مالیاتی و فساد مالیاتی هستیم.

تاریخ خبر: 1399/07/08
کلمات کلیدی:
پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی