شورای ادارای اداره کل امور مالیاتی استان اردبیل تشکیل گردید
چاپ مطلب

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان اردبیل شورای اداری اداره کل امور مالیاتی استان اردبیل به ریاست مدیر کل امور مالیاتی استان اردبیل و با حضور معاونین محترم اداره کل و روسای محترم ادارات امور حسابرسی مالیاتی شهرستانهای تابعه ،دادیار مسئول محترم انتظامی مالیاتی اداره کل و روسای ادارات ستادی به منظور بررسی عملکرد اداره کل در جریان 11 ماه سال جاری، برنامه ریزی برای عملکرد سال 1400، ارائه نقطه نظرات هر یک از روسای امور مالیاتی در خصوص پیش‌بینی وصولی سال 1400 در امور مالیاتی مربوطه و تقدیر از همکاران بازنشسته در سال جاری تشکیل گردید.
در ابتدای جلسه آقای قلی زاده مدیر کل امور مالیاتی با تسلیت شهادت حضرت امام علی النقی الهادی (ع) و تبریک فرا رسیدن ماه رجب از کلیه همکاران محترم که با زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه خود موجبات تحقق وصول و افزایش آن در 11 ماه سال جاری شده اند تشکر و قدردانی نمود.
مدیرکل امور مالیاتی با بررسی میزان ابلاغ الکترونیکی مودیان و تعداد ثبت نام کنندگان در پایانه های فروشگاهی و برون سپاری نقل و انتقال املاک و ارزیابی عمکلرد هیات حل اختلاف عملکرد اداره کل را در این زمینه مثبت و مناسب ارزیابی کرده از همکاران اداره کل بلحاظ تحقق اهداف سازمان قدردانی نمود.
قلی زاده در ادامه به مواردی از جمله :
-برنامه ریزی دقیق جهت دستیابی به اهداف سازمان و استفاده بهینه از منابع
-جدیت در برقراری نظم و انضباط در سطح ادارات و نظارت بیش از پیش روسای امور مالیاتی نسبت به رعایت انضباط بویژه مقررات ورود و خروج زیر مجموعه
-توافق و تعامل بیش از پیش با مودیان محترم مالیاتی و هدفمند بودن در رسیدگی به پرونده های مالیاتی برای جلوگیری از ارجاع پرونده ها به هیات های حل اختلاف مالیاتی تاکید کرد و افزود: پروژه ای نمودن فرآیند کارها عامل بسیار مهمی در سرعت و دقت انجام کارها است.
سپس حضرتی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل موفقیت همکاران را در گرو ایفای درست نقش آنان در انجام وظایفشان دانسته و گفت: هر روز و هر لحظه برای ما فرصتی است برای تحقق اهداف سازمان و این مهم محقق نمی شود مگر در سایه همت مضاعف و تلاش همکاران محترم.
همچنین سرخانی مقدم معاون حسابرسی شهرستان اردبیل تعامل و همکاری خوب ادارات اداره کل را عالی توصیف نمود و گزارش کاملی از میزان ابلاغ الکترونیکی، برون سپاری نقل و انتقال املاک و ... ارائه نمود. وی از همکاران که در تحقق وصولی و اهداف اداره کل و سازمان تاثیر بسزایی داشته اند تشکر و قدردانی نمود و آن را مرهون تلاش جمعی همکاران دانست.
مهدوی معاون حسابرسی مالیاتی و ارزش افزوده با ارائه گزارشی از وصولی ارزش افزوده و عملکرد همکاران اردبیل و شهرستانها، از آنان خواست رسیدگی پرونده ها را در اولویت قرار داده و سعی کنند پرونده های سنتی ارزش افزوده را با سرعت خاتمه دهند.
شریفی معاون حسابرسی شهرستانهای اردبیل با ارائه گزارشی از آمار مربوط به تعداد ثبت نام کنندگان در سامانه فروشگاهی از همکاران خواست با تلاش و جدیت مضاعف در این مورد به تحقق اهداف اداره و سازمان یاری رسانند.
در ادامه جلسه روسای ادارات امور مالیاتی گزارشی از وضعیت عملکرد اداره مربوطه و نقطه نظرات خود را در خصوص پیش بینی وصولی سال 1400 در سطح ادارات مربوطه ارائه دادند.
در پایان این جلسه از همکاران بازنشسته در سال جاری بویژه آقای نوع پرور مدیرکل سابق اداره کل با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.
آقای نوع پرور ضمن تشکر از آقای قلی زاده، کارگزار جمهوری اسلامی ایران بودن را ارزشمند توصیف کرد و گفت: مفتخرم به اینکه اگر موفقیتی در سازمان کسب کرده‌ام به جهت تلاش همه همکاران بوده است زیرا که همکاران ما انسانهایی پاکدست، سلیم النفس و صادق می باشند. وی آرزوی بهترین نعمت و رحمت خداوند را برای همکاران نمود.
قلی زاده از بازنشستگان اداره با عنوان بزرگواران اداره یاد کرد و از آنان که در کمال صداقت و درستی بیش از سی سال از بهترین سالهای عمر خود را در سنگر خدمت گذرانده اند قدردانی نموده و برای آنان از درگاه حق تعالی آرزوی سلامتی و سعادت کرد

تاریخ خبر: 1399/11/28
کلمات کلیدی:
پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی