فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی: دشمنان ما نیز این را به خوبی می دانند که ملت ایران همیشه در کنار هم بوده و هستند و سعی می کنند با انواع ترفندهای تفرقه افکنانه، آزادی و استقلال این کشور را از بین ببرند.
چاپ مطلب

دیدار با فرمانده سپاه استان
به مناسبت فرارسیدن میلاد باسعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار و همچنین تبیین برنامه های اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی در سال 1399، مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی با فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان دیدار و گفتگو نمود.
آقای جعفر احسانی مهر مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک شعبان و اعیاد سعید شعبانیه خصوصا میلاد باسعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از برکات انقلاب اسلامی و هدایت مدبرانه رهبر فرزانه انقلاب است که در برابر هجمه های بی امان دشمنان و مستکبران عالم با درخشندگی گوهر درونی، تقوا و بصیرت و ولایتمداری مجاهدانه، الگو و روشی نوین در خنثی سازی تمامی توطئه ها، حفظ دستاوردها و رشد و توسعه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برگفته از اسلام ناب محمدی(ص) به اثبات رسانده است.
ایشان ادامه داد: امنیت، ارزشها و امکاناتی که امروزه در اختیار داریم، مرهون تلاش و مجاهدت شهدا و ایثارگران است و ما یک دین بزرگ در مقابل این همه از خودگذشتگی به کشور و مردم خود داریم. لذا باید با تلاش و پشتکار در خدمت شایسته به مردم شریف ایران و خنثی سازی توطئه ها و دسیسه های دشمنان تلاش نماییم. همکاران ما نیز در اداره کل امور مالیاتی استان در مبنای ارزشهای اسلامی و دینی و همچنین برقراری عدالت مالیاتی، ضمن حمایت همه جانبه از فعالیتهای اقتصادی سالم و مولد، از تمامی بسترها و امکانات برای شفاف سازی فضای اقتصادی و تأمین بخش مهمی از درآمدهای جاری و عمومی استان شبانه روز تلاش می کنند و امیدواریم نقش مشارکت فعالان اقتصادی در پرداخت مالیات و همکاران ما در کنار تلاش و همراهی سایر مسئولان، توسعه استان را سرعت بخشد.
در ادامه سردار قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان نیز ضمن گرامیداشت و تبریک اعیاد ماه مبارک شعبان گفت: امام خمینی(ره) یادگارها و سرمایه های بسیار هوشمندانه ای برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به یادگار گذاشته اند که سپاه و بسیج یکی از آنها است. سپاه همانند سایر دستگاههای نظامی و انتظامی، در کنار سایر دستگاههای اجرایی نقش و رسالت بسیار سنگینی در حمایت و حفاظت از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارد. بنابراین تلاش و مجاهدت در تمامی زمینه ها و بخشها برای ما یک تکلیف است که شما می توانید اثرات آنرا در بخشهای مختلف مانند کمکهای مومنانه، عملیات عمرانی و ... مشاهده نمایید. اما برای موفقیت بیشتر بایستی همه در کنار یکدیگر دست به دست هم دهیم و در برابر توطئه ها و هجمه های استکبار جهانی و صهیونیست بایستیم. دشمنان ما نیز این را به خوبی می دانند که ملت ایران همیشه در کنار هم بوده و هستند و سعی می کنند با انواع ترفندهای تفرقه افکنانه، آزادی و استقلال این کشور را از بین ببرند.
ایشان در ادامه گفت: متأسفانه ما در سال گذشته سردار سپهبد شهید سلیمانی را از دست دادیم و دشمنان ما باید بدانند که مسیر امام حسین(ع) و عاشورا مسیر شهادت است و هر کس آرزوی این مقام عالی الهی را دارد باید پاسدار حریم امامت و ولایت باشد. سپاه و بسیج متعلق به مردم و کشور است و هیچگاه جدا نبوده است; چون پرچم این انقلاب پرچم امام عصر(عج) بوده و ما باید با خدمتگزاری شایسته که بالاترین افتخار است، در کنار مردم زمینه ظهور منجی عالم بشریت را فراهم نماییم. بنابراین هدف و تأکید ما نیز به تمامی بسیجیان عزیز رشد و تعالی در تمامی زمینه ها است تا جامعه ای مدرن، توسعه یافته و پرافتخار برای این مهم فراهم نماییم.
ایشان در پایان گفت: در زمان جنگ تحمیلی ما نشان دادیم که با دست خالی و روحیه جهادی می توان دشمن تا دندان مسلح را شکست دارد و امروزه با وجود منابع و امکانات سرشار و دستاوردهای مهمی که دانشمندان و اندیشمندان ما بوجود آورده اند، بایستی باشتاب روز افزون پله های ترقی و توسعه را طی نماییم.

تاریخ خبر: 1399/12/28
کلمات کلیدی: عدالت مالیاتی فعالیتهای اقتصادی سالم و مولد میلاد امام حسین(ع) شهدا و ایثارگران 

پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی