مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی: هدف سازمان امور مالیاتی کشور و سیاستهای ابلاغی آن، ایمن سازی بودجه جاری کشور بر اساس توان و تولید داخل، مشارکت در توزیع متوازن منابع و امکانات و سرمایه گذاری منابع طبیعی برای نسلهای آتی است.
چاپ مطلب

پیام سال 1400
آقای جعفر احسانی مهر مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی ضمن تبریک سال نو و تبریک اعیاد سعید و فرخنده ماه مبارک شعبان و همچنین تقدیر و تشکر از همراهی و مشارکت مسئولین محترم و مردم شریف استان خراسان جنوبی به منظور تحقق اهداف و برنامه ای اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی در سالی که گذشت، گفت:
سال 1400 و نامگذاری که رهبر فرزانه انقلاب با عنوان " تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها " به منظور نقشه راه مطرح فرموده اند، وظیفه و رسالتی مهم و حساس برای نظام مالیاتی کشور و اداره کل امور مالیاتی استان خراسان جنوبی تعیین نموده است و امیدواریم بتوانیم با همراهی و همدلی همه جانبه و حمایت لازم از فعالیت های اقتصادی سالم و شفاف، زمینه رشد فعالیتهای تولیدی و اشتغال و در نتیجه توسعه پرشتاب استان و کشور را فراهم نماییم.
هدف سازمان امور مالیاتی کشور و سیاستهای ابلاغی آن، ایمن سازی بودجه جاری کشور بر اساس توان و تولید داخل، مشارکت در توزیع متوازن منابع و امکانات و سرمایه گذاری منابع طبیعی برای نسلهای آتی است و در کنار آن سعی بر آن بوده است تا با اجرای مناسب قوانین و مقررات، زمینه فعالیت شفاف و سالم اقتصادی برای همگان فراهم گردد.
دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و به طور کلی استعمارگران دنیای نوین که تمامی امکانات و مواهب سعادت بخش که از سوی خداوند متعال برای تمامی بشریت خلق شده است را به هر نحو ممکن سلب می نمایند، وارد یک جنگ و هجمه تمام عیار در تمامی بخشها و زمینه ها شده اند تا جایگاه خود را از دست ندهند. اما باید بدانند که چراغ و مشعل فروزانی را که انقلاب اسلامی ایران با تکیه بر راهبری ولایت فقیه و برگرفته از مکتب اهل بیت(ع) در عصر حاضر فروزان نموده و با نثار خون بهترین عزیزان خود آبیاری نموده است، جریان ساز تفکری گردیده که بساط آنها را به زودی برخواهد چید; انشاء ا... .
سازمان امور مالیاتی در مسیر توسعه کشور، تحولی نوین در نظام مالیاتی ایجاد نموده است و به حول و قوه الهی، مساعدت و همراهی مسئولان و فعالان محترم اقتصادی و تکیه بر دانش و توان همکاران در سال جاری، اجرای قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان را به منظور ورود به نظام مالیات هوشمند ( I.TAX ) با تکیه بر اطلاعات یکپارچه، داده مبنا، مودی محور و مبتنی بر فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی شاهد خواهیم بود و مطمئنا ارتقای سلامت نظام اداری، توسعه فرهنگ و مشارکت مالیاتی، اجرای مدیریت ریسک، تمکین داوطلبانه، تکریم مودیان مالیاتی، حمایت از فعالیتهای اقتصادی سالم و شفاف، رضایتمندی مشتریان و ... را به نحو چشم گیری شاهد خواهیم بود و امیدواریم بتوانیم در کنار سایر مردم شریف کشور و استان خراسان جنوبی تحقق این اهداف بنیادی را به نحو احسن محقق سازیم.
در پایان سالی سرشار از خیر و برکت، صحت و سلامت و موفقیت روزافزون برای همگان از خداوند متعال و عنایات ویژه اهل بیت(ع) خواستارم.

تاریخ خبر: 1400/01/15
کلمات کلیدی: قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان سال 1400 تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها  فعالیت های اقتصادی سالم و شفاف ایمن سازی بودجه جاری کشور  مالیات هوشمند  

پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی