دفتر آموزش
کلید سوالات آزمون تعیین سطح سال 1397 منتشر و اعتراضات همکاران به سوالات بررسی گردید

انتشار کليد سوالات آزمون تعيين سطح ماموران مالياتي سال 1397
" جناب آقای اسداله زاده معاون محترم دفتر آموزش در خصوص فرایند انتشار کلید سوالات و نیز بررسی اعتراضات همکاران نسبت به سوالات و کلید آزمون تعیین سطح ماموران مالیاتی سال 1397 که در تاریخ شانزدهم آذرماه سال جاری برگزار گردید عنوان داشتند:
دفترچه سوالات به همراه کلید آن‌ها یک روز پس از برگزاری آزمون بر روی سایت به نشانی www.taxazmoon97.ir و همچنین در کتابخانه الکترونیک ایده بارگزاری گردید. در مرحله بعدی، پس از دو روز، امکان اعتراض به سوالات و کلید آزمون در این سامانه فعال شده و اطلاع رسانی لازم از طرف گروه ارزشیابی و مسئولین آموزش ادارات کل استان‌ها در خصوص نحوه ثبت اعتراض انجام گرفت. جمعا 300 نفر درخواست اعتراض به یک یا بیش از یک سوال را در سطوح 1 تا 5 آزمون ثبت کردند. مهلت اعتراض ده روز تعیین گردید و پس از این مدت اعتراضات جمع‌بندی و به کمیته تخصصی متشکل از طراحان سوالات آزمون ارجاع داده شد. با انجام هماهنگی‌های مورد نیاز، پاسخ اصلاحی به سوالات و شبهات معترضین تهیه و کلید نهایی دفترچه‌های آزمون اصلاح و مجددا در سایت بارگزاری شد.
کارشناسان گروه ارزشیابی نسبت به ارائه پاسخ به تک به تک سوالات هر یک از معترضین اقدام نمودند. در حال حاضر، کارنامه اولیه آزمون‌دهندگان در دست آماده‌سازی است که تا حداکثر پانزده روز کاری آتی، اطلاع رسانی و در سایت قرار خواهد گرفت ."

تاریخ خبر: 1397/10/03
کلمات کلیدی: آزمون تعیین سطح 97 انتشار کلید سوالات آزمون تعیین سطح سال 1397  آخرین اخبار