مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام تاکید کرد:
شفافیت اقتصادی مهم‌ترین برنامه اداره کل است

مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام شفافیت فعالیت‌های اقتصادی را از مهم‌ترین برنامه‌های اداره کل امور مالیاتی استان و زمینه‌ساز اعتماد مردم دانست.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، عباسپور، مدیرکل امور مالیاتی ایلام بر شفافیت اقتصادی و تعامل و همکاری دوجانبه با مردم تأکید کرد و گفت: مودیان عضو اصلی نظام مالیاتی هستند و تأمین رضایت آنان همراه با وصول مالیات حقه دولت اولویت سازمان امور مالیاتی است.
عباسپور بابیان اینکه این اداره کل از نظرات و مشاوره متخصصان و محققان برای پیشبرد امور مالیاتی استقبال می‌کند، تفویض اختیار به روسای امور حسابرسی مالیاتی جهت تسهیل و تسریع در بخشودگی جرائم مالیاتی، آمادگی برای برگزاری دوره‌های آموزشی مالیاتی و تقویت ارتباط و تعامل با اصناف و اتحادیه‌های مختلف استان را نمونه‌ای از اقدامات این اداره کل جهت حمایت از فعالیت‌های اقتصادی استان ذکر کرد.
مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام، توجه به قوانین و مقررات مالیاتی و دقت در ارائه اطلاعات، اسناد، مدارک و فاکتورها از طرف مودیان مالیاتی را باعث جلوگیری از مشکلات بعدی دانست و گفت: حمایت از فعالان اقتصادی قانونمند می‌تواند زمینه فرار مالیاتی و عدم شفافیت و سوءاستفاده اقتصادی را کاهش دهد.


تاریخ خبر: 1397/11/03
کلمات کلیدی: ایلام