مدیر کل امور مالیاتی اصفهان تاکید کرد:
حمایت از واحدهای تولیدی از اولویت های اداره کل

مدیر کل امور مالیاتی اصفهان اظهارداشت: حمایت از واحدهای تولیدی و رفع مشکلات مالیاتی آنان از اولویت های اداره کل امور مالیاتی استان است.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، مهدلو، مدیر کل امور مالیاتی اصفهان، درجلسه شورای هماهنگی مدیران استانی زیرمجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی تصریح کرد: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص رونق تولید و شرایط خاص کنونی باید برای حمایت از تولیدکنندگان برنامه ریزی لازم انجام شود.
مهدلو هم چنین افزود: سال گذشته در راستای حمایت از واحدهای تولیدی و رفع مشکلات آنان مشوق ها و بسته های حمایتی با توجه به ابزارهای مالیاتی توسط شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی تدوین و اجرا شد و در سال جاری نیزمشوق ها و بسته های جدید حمایتی از واحدهای تولیدی و بازار سرمایه بر اساس شعار سال تدوین خواهد شد.
مدیر کل امور مالیاتی اصفهان با تأکید بر اهمیت وصول مالیاتهای معوقه گفت: با توجه به تأمین 98.5 درصدی درآمد استان از محل منابع مالیاتی در سال 1397 و اهمیت نقش وصول مالیات، اداره کل امور مالیاتی استان در خصوص آموزش مباحث مالیاتی به فعالان اقتصادی و مودیان مالیاتی، فرهنگسازی مالیاتی، برگزاری همایش های مالیاتی و همچنین برنامه ریزی جهت برگزاری دوره های آموزشی کارکنان امور مالیاتی گام‏های مثبتی برداشته است.
وی هم چنین در ادامه با بیان جزئیات بسته های حمایتی مالیاتی خاطر نشان کرد: یکی از اقدامات اصلی اداره کل امور مالیاتی استان در راستای رضایت مندی مودیان، تفویض اختیار در بحث تقسیط و بخشودگی جرایم به شهرستانها و سایر ادارات می باشد که در بسته های حمایتی پیشنهادی اداره کل درج گردیده است.
مدیر کل امور مالیاتی اصفهان در خاتمه، به ایجاد نوآوری در وصول بدهی های مالیاتی شرکت ها و اقدامات مثبت کارکنان امور مالیاتی در زمینه شناسایی فعالان اقتصادی، رسیدگی به پرونده ها، جلوگیری از فرار مالیاتی و تشکیل کارگروههای ویژه در این خصوص و رسیدگی و پیگیری جدی پرونده های فرار مالیاتی تاکید کرد.


تاریخ خبر: 1398/03/07
کلمات کلیدی: اصفهان