مدیرکل امور مالیاتی البرز:
حفظ حقوق دولت و مردم، از رویکردهای اصلی نظام مالیاتی

مدیرکل امور مالیاتی البرز گفت: تعامل با فعالان اقتصادی و حفظ حقوق دولت و مردم، یکی از رویکردهای اصلی وسیاست‌های نظام مالیاتی کشور است که اداره کل امور مالیاتی البرز هم در این مسیر حرکت می‌نماید.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، نشستی با حضور مدیرکل امور مالیاتی البرز و اعضاء سازمان نظام پزشکی استان البرز با هدف بررسی مسائل و مشکلات مالیاتی تشکیل شد.
در این نشست سید مجتبی تقوی، مدیرکل امور مالیاتی البرز از جامعه پزشکی به عنوان قشری فرهیخته یاد کرد و نقش بی بدیل آنان در سلامت جامعه را حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: با توجه به وضعیت اقتصادی موجود، مساعدت لازم در خصوص تقسیط و بخشودگی جرائم جامعه پزشکی انجام می‌شود.
تقوی با بیان اینکه برنامه‌ریزی سازمان امور مالیاتی کشور در جهت اخذ عادلانه مالیات بر مبنای دسترسی به اطلاعات است افزود: اجرای طرح جامع مالیاتی در کشور و استان، اقدامی اساسی و زیربنایی در مسیر اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی و اخذ عادلانه مالیات همراه با کاهش هزینه‌ها و افزایش رضایتمندی مودیان است.
مدیرکل امور مالیاتی البرز با اشاره به ارتباط مطلوب میان اداره کل امور مالیاتی و نظام پزشکی استان افزود: این اداره کل اطلاع‌رسانی وسیع و قابل قبولی به کلیه اصناف و مودیان از جمله جامعه پزشکی استان در جهت آگاهی به حقوق و تکالیف ایشان انجام داده و آماده برگزاری دوره‌های آموزش قوانین و مقررات مالیاتی برای تمامی مودیان و اتخاذ تدابیر ویژه جهت ارائه خدمات مطلوب‌تر است.
در ادامه این نشست، نمایندگان سازمان نظام پزشکی، مسائل، مشکلات و خواسته‌های خود در مورد رسیدگی به پرونده‌های حوزه مذکور را مطرح نمودند.


تاریخ خبر: 1398/04/23
کلمات کلیدی: