مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام:
هوشمند سازی نظام مالیاتی مبنای توسعه سازمان امور مالیاتی

مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام اعلام کرد: هوشمند سازی نظام مالیاتی و الکترونیکی کردن امور، مبنای توسعه و تحول سازمان امور مالیاتی کشور است.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، سعید کریمی، مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام در جلسه با تعدادی از مدیران اداره کل، اجرای ماده 97 قانون مالیات‌های مستقیم، تعیین تکلیف بدهی‌ها و معوقات مالیاتی، واحد یابی سیستماتیک و حرکت به سمت هوشمند سازی و الکترونیکی کردن امور مالیاتی را از برنامه‌های اولویت‌دار این اداره کل در سال جاری برشمرد.
مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام ضمن تأکید بر لزوم توجه به کار تیمی و عقل جمعی برای پیشبرد امور، گفت: تلاش ما این است که با خلاقیت، پویایی، انسجام، تعامل، همفکری و برنامه‌ریزی، محیط آرام و مناسبی را برای رسیدن به اهداف سازمانی ایجاد کنیم.
وی با اشاره به دستورالعمل شایسته گزینی سازمان امور مالیاتی کشور که اخیرا ابلاغ‌شده است، توضیح داد: مطمئنا با اجرای این دستورالعمل، شایسته گزینی و عدالت در ارتقا و انتصاب مدیران محقق خواهد شد، ضمن آنکه در تلاشیم تا با ایجاد تسهیلات رفاهی مناسب برای همکاران، از تمام استعدادها و ظرفیت‌های موجود برای رسیدن به اهداف، بهره ببریم.
کریمی با یادآوری اینکه اداره کل امور مالیاتی استان ایلام جزو ادارات برتر ازلحاظ عملکرد در سطح کشور بوده، ادامه داد: امیدوارم ضمن تداوم و ارتقای این روند، توسعه کیفیت امور نیز بیش‌ازپیش موردتوجه قرار گیرد.


تاریخ خبر: 1399/05/01
کلمات کلیدی: