دکتر نوری در جلسه شورای مدیران، تاکید کرد:
نظارت،برنامه ریزی،آموزش و بکارگیری نیروی های متخصص و متعهد باید در دستور کار مدیران کل قرار گیرد

رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه(س) و فرارسیدن سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی ،نهم دی ماه را روز بصیرت و میثاق مردم با ولایت خواند و بیان کرد: روز نهم دی ماه، روز بسیار مهمی در تقویم انقلاب اسلامی محسوب می شود; روزی که ماهیت آن با دیگر روزهای مهم تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب تفاوت ویژه و اساسی دارد.
جلسه شورای مدیران امور مالیاتی شهر و استان تهران در روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نهم دی ماه99 با حضور مدیر کل دفتر مرکزی حراست سازمان و رئیس،معاونین و مدیران کل امور مالیاتی شهر و استان تهران در سالن آمفی تئاتر ساختمان شهید سلیمانی واقع در اداره کل امور مالیاتی مودیان متوسط برگزار شد.
دکتر نوری با اشاره به مالیات های معوق و نحوه ی رسیدگی به پرونده های مهم،تاکید کرد: نظارت،برنامه ریزی،آموزش و بکارگیری نیروی های متخصص و متعهد باید در دستور کار مدیران کل قرار گیرد. وی افزود: ظرفیت ادارات کل امور مالیاتی شهر و استان تهران بالاست و از مدیران کل تقاضا دارم تلاش و جدیت و اهتمام بیشتری در زمینه تحقق برنامه های پیش بینی شده و اهداف سازمانی صرف کنند.
ایشان در بحث سلامت اداری، بیان کرد: سلامت اداری موضوعی مهم و حیاتی برای هر سازمانی است چرا که شخصیت و وجهه سازمان به آن وابسته است و مدیران کل باید در این زمینه با جدیت و قاطعیت تمام برنامه های خود را پیاده سازی کنند.
رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران در خصوص تراکنش های بانکی،حسابرسی جامع و کامل را راهگشا دانست و رسیدگی ناقص به تراکنشها را پاشنه آشیل حرکت رو به جلوسازمان در جهت تکمیل داده ها دانست و از همکاران خواست تا در همه پرونده ها با تمام تمرکز و تخصص به تشخیص مالیات بپردازند.
جناب آقای اسلامی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، با اشاره به حفظ نظام سلامت اداری در برنامه های پیش رو،تصریح کرد: فاصله مدیران با مردم و مودیان محترم مالیاتی یکی از عوامل فساد زا میباشد از مدیران کل مالیاتی تقاضا دارم تا درب اتاق خود را بر روی مردم همیشه باز بگذارند تا ما بتوانیم به وظیفه ملی خود به درستی عمل کنیم. ایشان ادامه داد: متاسفانه هستند همکارانی که با سهل انگاری و نگاه منفعت جویانه تبر به ریشه این سازمان می زنند.
گفتنی است،با توجه به تقارن جلسه شورای مدیران با ایام شهادت حضرت زهرا(س)و اولین سالگرد شهادت سردار دلها چند دقیقه ای حاضرین به عزاداری پرداختندو در طرح تقدیر از مادران شهدا،بصورت نمادین به نمایندگی از سایر همکاران،لوح تقدیرنامه توسط آقایان زحمتی و امدادی فر به فرزندان مادران ایثارگر اهداء کردند تا ان شاءالله راه شهیدان به ویژه شهید سلیمانی پر رهرو باشد. طرح تکریم از مادران شهدا در جهت قدر دانی از مادران شهدا که یکی از فرزندان آنان همکار ما میباشد انجام شد.

تاریخ خبر: 1399/10/10
کلمات کلیدی: سلامت اداری شورای مدیران بزرگداشت سالروز شهادت سردار دلها