روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان لرستان
رعایت واجبات تداوم معصومیت کودکی است


هادی ملکشاهی در نشست با چند تن از فرزندان خانواده مالیاتی شرکت کننده در همایش مجازی فرشتگان مکلف; نماز, حجاب و اخلاق نیکو را تداوم معصومیت کودکی بر شمرد.
در این نشست مدیر کل امور مالیاتی ضمن تبریک جشن تکلیف فرزندان مالیاتی سن تکلیف را نقطه عطفی در زندگی انسان دانست و فصلی که در آن، آدمی در محضر حضرت حق صاحب وظیفه می‌شود.ملکشاهی اعم این وظایف را انجام واجبات دانست و این واجبات را نماز، حجاب و اخلاق نیک ... برشمرد.
وی در ادامه اذعان داشت رعایت واجبات به عصمت انسان کمک می‌کند و داشتن عصمت یعنی تداوم معصومیت کودکی در سنین بالاتر!
ملکشاهی با اعلام خرسندی از نشست با فرشتگان مالیاتی و ابراز تأسف برای عدم حضور همه فرشتگان مکلف به خاطر رعایت پروتکل‌های بهداشتی مبارزه با کرونا از خداوند منان برای این فرزندان معصوم خانواده مالیاتی آرزوی عزت دو چندان کرد.و در انتها با اشاره به نقش خانواده در پرورش فرزندان، آنها را امانت الهی دانست و تعلیم و تربیت صحیح آنها را از شروط امانت داری برشمرد.در ادامه; ترنم حسنوند، رضوان قوامی، آنیسا زارعی فرشتگان مکلف حاضر در این نشست با زبان کودکانه از آرزوهای خود در سال تکلیف‌شان سخن گفتند.و در خاتمه، مدیر کل امور مالیاتی با اهدا هدایا و لوح یادبود از فرشتگان مکلف خانواده مالیاتی تقدیر بعمل آورد.

تاریخ خبر: 1399/10/16
کلمات کلیدی: