تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران به مناسبت ایام ا... دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی
از خانواده معظم شهدا و ایثارگران اداره کل امور مالیاتی استان اردبیل به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تجلیل بعمل آمد.
در این جلسه حضرتی معاون توسعه مدیریت و منابع با تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: این جلسه را بهانه ای قرار دادیم جهت گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس. وی انقلاب اسلامی را سراسر نور توصیف کرد و افزود: این انقلاب روحی بود که از طرف امام خمینی بر ایران اسلامی دمیده شد و در سایه آن جوانان این مرز و بوم با نثار جان خود از آرمان های آن دفاع کردند.
معاون توسعه مدیریت و منابع امور مالیاتی گفت: به سبب شرایط ویژه کشور و وجود تحریم های بیشمار تکیه بر درآمدهای نفتی کاهش یافته و نقش سازمان مالیاتی به عنوان منبع درآمد کشور بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. و این فرصتی است برای بالندگی سازمان و کارکنان به عنوان مدافعان نظام اقتصادی کشور.
در ادامه مدیر کل امور مالیاتی استان اردبیل با تبریک چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به سخن سردار قاسم سلیمانی در مورد خانواده شهدا گفت: به خانواده شهدا به چشم ادب و احترام باید نگریست و این اهمیت و جایگاه والای شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس را می رساند، شهدا و خانواده معظم آنها چشم و چراغ ما بوده و به سبب پشتکار و امر به معروف و نهی از منکر الگوی ما هستند.
مدیر کل امور مالیاتی گفت: در حدیثی از پیامبر اکرم (ص) آمده است: بالاتر از هر نیکی نیکی دیگری است تا به شهادت در راه خدا می رسد که بالاتر از آن چیزی متصور نیست و این حدیث ارزش شهادت را بیان می کند.
قلی زاده از همکاران خواست مانند گذشته وظایف خود را به نحو احسن انجام داده در پاکدستی، همت مضاعف، راستی و درستکاری الگوی همکاران باشند.
در پایان از تعداد سه نفر از خانواده معظم شاهد با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.


تاریخ خبر: 1399/11/21
کلمات کلیدی: