روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان مرکزی خبر داد:
تقدیر از بانوان و بزرگداشت مقام زن در اداره کل امور مالیاتی استان مرکزی

به مناسبت دهه مبارک فجر و همزمان با هفته بزرگداشت مقام زن در جلسه ای با حضور مدیرکل امور مالیاتی استان مرکزی از تعدادی از بانوان این اداره کل تقدیر گردید.
در این جلسه که با حضور مدیرکل امور مالیاتی استان، معاون توسعه مدیریت و منابع ، نماینده امور بانوان اداره کل و تعدادی از بانوان همکار برگزار شد، مزیکی مدیرکل امور مالیاتی استان مرکزی با تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، با تاکید بر نقش و جایگاه ویژه بانوان در خانواده و جامعه، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را بهترین الگو برای بانوان دانسته و تاسی و پیروی از ایشان را مهمترین اصل در تحکیم بنیان خانواده و ارتقا سطح عفاف و حجاب در جامعه عنوان کرد.
در این جلسه ضمن تقدیر از بانوان با پوشش برتر چادر، از بانوان دارای بیش از 2 فرزند که ضمن تربیت فرزندان و اهتمام به کانون خانه و خانواده در محیط کار و فعالیت های اداری نیز فعالیت داشته و نیز بانوان همنام با حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و بانوان مقید به رعایت نظم اداری تقدیر گردید.
لازم به ذکر است که مراسم تقدیر برای کلیه بانوان همکار در سطح استان برگزار گردید لکن به جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و محدودیت های ناشی از بیماری کرونا، تعداد معدودی از بانوان همکار به نمایندگی از سایرین در جلسه حضور یافتند و به بیان درخواست ها و پیشنهادات پرداختند.

تاریخ خبر: 1399/11/19
کلمات کلیدی: