تقدیر استاندار خراسان جنوبی از اداره کل امور مالیاتی استان
استاندار خراسان جنوبی ضمن حضور در اداره کل امور مالیاتی استان، با اهدای لوح تقدیر، از زحمات و تلاشهای مدیرکل و همکاران این اداره کل تقدیر و تشکر نمود.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، در متن این لوح تقدیر آمده است: خدمت بی منت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، عطیه ای الهی و لوح افتخار زرینی است که سربلندی و مباهات خدمتگزاران نظام در پیشگاه خداوند متعال را به همراه دارد و بدون تردید حیات و بالندگی و استقلال ایران اسلامی به وجود مدیران متعهد و متخصص در تمامی عرصه ها گره خورده است .
دستیابی به رشد اقتصادی، توزیع عادلانه ثروت و درآمد، ایجاد امنیت پایدار، حفظ منابع و احساس مسئولیت در قبال نسلهای آینده از جمله وظایف مهمی است که مدیران در نظام جمهوری اسلامی به عهده داشته و همواره برای تحقق آنها در تلاش و تکاپو بوده اند .
بدینوسیله ضمن عرض خداقوت به جنابعالی و همه همکاران مجموعه، از اهتمام تان در حمایت از تولید کنندگان و فعالان خراسان جنوبی و تلاش بی شائبه در راستای ارتقاء سطح درآمدهای استان، تقدیر و تشکر نموده، توفیقات روزافزون و تداوم خدمت شما را تحت توجهات حضرت ولی عصر(عج) با بهره مندی از منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، از درگاه حضرت پروردگار مسئلت دارم .


تاریخ خبر: 1400/02/25
کلمات کلیدی: